Orgasmiraamatut lugenud inimeste kommentaarid:


OSTA SEE RAAMAT ENDALE SIIT!

 

26.03.2024
HINNE: Sirli

Tere,

Kurb tõsiasi, et nüüd see orgasmiraamat jäi lennukisse, mehe sõber lihtsalt unustas selle sinna ja mees ei julenud mulle öelda, et see lennukisse jäi, muudkui ajas udu, et noh ta varsti annab selle mulle lugeda, sest ma tungivalt palusin, et ma tahan seda nüüd korralikult läbi lugeda :D
Aga ta ütles et tellime uue ja seepeale ütlesin, et ok tellime uue ja tellime veel lisaks e-poest huvitavat :)

Tõepoolest, tuleb tore naistepäev :) Õhtul teen veel tellimuse ära.

Terv,
Sirli

 
 

12.05.2024
HINNE: Merle

Tellisin tegelikult raamatu kingituseks oma elukaaslasele, aga lugesin selle ka ise läbi. Ma ei oska veel raamatu mõju kohta suurt midagi öelda. Ilmselt võtab arusaamine natuke aega, aga nii palju võin öelda, et julgemaks muutus mu mees küll. Ja pean silmas just verbaalset poolt. Kui enne talle seksi teemadel rääkida ei meeldinud, siis nüüd arutasime omavahel raamatus olnud teemasid.
Ise pean kõige kasulikumaks just raamatu esimest poolt ja leian, et kõigepealt tuleks see osa naiste juures selgeks saada ja siis alles katsuma hakata :)
Kokkuvõtteks võin öelda veel seda, et soovitan raamatut kindlasti kõigile oma tuttavatele. Kuna pooled nendest on vene keelt kõnelevad, siis oleks tore näha seda raamatut ka tõlgituna.
Miks mitte isegi ühte sarnast raamatut, aga naistele :)

 
 

22.04.2024
HINNE: Eduard

Mulle meeldib su raamatus järk-järgult lk.-s vajalikud teaved üles otsida ja lugeda, millest ma ei tea ... näit: naiste mured, naiste kõrvalhüpped jt põhilised naiste või meeste probleemid. Mu arvates on su raamat avalik, õpetlik ja kasulik.
Kui huvitab, siis muide olen abielus 15 aastat, hmm...

 
 

21.03.2024
HINNE: Katrin

Tänan Sind suurepärase raamatu eest. See peaks olema gümnaasiumi klassides lausa kohustuslik, et noored mehed teaksid, mida naised tahavad ja kuidas hoida peret.

Parimat,
Katrin

 
 

14.03.2024
HINNE: Innar

Raamat oli päris huvitav, sai väga palju uut teada, mille peale poleks varem tulnud. Mis mulle meeldis ja mille kohapealt sain targemaks on see, et mida naised tegelikult meestelt tahavad, need neli asja, nüüd sain lõpuks ka aru miks naised nö mehed maha jätavad. Mitmed mu sõbrad mainivad, et naised on litsid, et meeste juurest ära lähevad, ma arvan et kui kõik naised oleksid litsid, siis ühiskond kukuks lihtsalt kokku, ma ei saa aru, et miks naisi litsideks tembeldatakse ja mehi mitte. Tuletab ka üht lauset meelde, et kui naine käib teiste meeste juures ja jääb oma mehele vahele, siis naine ütleb mehele, et ise oled süüdi, aga kui mees käib teiste naistega, siis on kohe kisa lahti. :D

Mis targemaks veel tegi on see, et kuidas õieti seksida, nii et naine ka kasu saaks.

 
 

30.03.2024
HINNE: Jana

1. See raamat pani ennast analüüsima ja oma varem tehtud/tegemata tegude üle mõtlema ning omi järeldusi tegema (mitte üldse elu üle, aga siis selles konkreetses valdkonnas:)).

2. Kuna üldjuhul mehed on suhteliselt abitud, siis tuleb naisel endal nn ohjad haarata. Sain juurde enesekindlust just selles mõttes, et varem teadsin mida tahan, kuid nüüd oskan seda ka paremini väljendada.

3. Meeldis raamatu lihtsakoelisus, seda oli lihtne lugeda, eriti väljendusrikkalt oli kirjeldatud seemnepoiste tegevust ja nende võitlust. Tekkis kohe elav kujutlusvõime:).  

Tervitades,
Jana

 
 

05.04.2024
HINNE: Terje

Lugesin kohe kätte saades korraga läbi, s.t.:
1. oli huvitav;
2. hämmastavalt täpselt oli kirjeldatud naiste mõtteid orgasmist ja seksist üldse;
3. konkreetsed pildid, kus midagi asub;

 
 

07.06.2024
HINNE: Sten

Esimene asi, mis väga meeldis oli see, et selle tekst oli lihtne ja arusaadav.
Teiseks, meeldis ka teksti ülesehitus st. ei olnud sellist pidevat teksti. Hea oli see, et see oli dialoogina kirjutatud.
Kolmandaks, meeldis väga selle raamatu sisu, mis oli konkreetne ja aus :)

 
 

19.04.2024
HINNE: Kersti

Tere!

Olgugi, et raamat oli käsiraamat meestele, oli seal nii mõndagi, mida ma ise ka veel ei teadnud ning kindlasti vajalik lugemismaterjal ka kõigile naistele. Meeldiv oli lugeda mehe nägemust kõigest sellest, mis raamatus kirjas oli. Mulle meeldis, et raamat oli ülesehitatud kui kahekõne kahe mehe vahel, kus üks küsis ja teine vastas (ja just nimelt see, et kahekõne oli meeste vahel). Lisaks oli väga tore lugeda näiteid päriselust (naiste pihtimused jne) ning kolmandaks praktilised näpunäited nii meestele kui ka naistele.

Väga hea raamat!

Kersti

 
 

23.03.2024
HINNE: Raivo

1. Naiste psühholoogiat kirjeldav osa. Mitte, et see kõik oleks mulle uus olnud, aga see oli ülevaatlik ja hästi esitatud. Väikest meenutust sel teemal vajavad aeg-ajalt kõik mehed.

2. Käsitlus üldse ehk viis, kuidas teemasid kajastatakse.

3. Palju väikeseid nüansse, millele raamat kinnitust andis. Üksi võid ju püüda ratast leiutada, aga kas see ikka on vajalik, kui selleks mineva ajaga võib leiutada juba midagi hoopis edasiarenenumat. Parema iseenda või panna oma suhe toimima.

 
 

17.04.2024
HINNE: Merle

See on raamat mis loetakse ühe hingetõmbega otsast lõpuni :D
Kõige enam meeldis mulle kogu raamat tervikuna, seletasid hästi ära, kuidas üks asi sõltub teisest jne. Tooksin välja selle, kus sa lükkasid ümber müüdi, et naistele ei meeldi seks! Ja just nii see päris elus ju ongi nagu sa kirjutasid! Tänu sellele raamatule ja sulle, Mihkel oskan palju enam nõuda ja tahta, sest sain kõvasti targemaks. See raamat peaks olema alates 9. klassist koolis vähemalt poistele kohustusliku kirjanduse hulgas :D
Enamus mehed ei tea sellest maailmast midagi, millest raamatus juttu oli, kuigi arvavad end teadvat, ega vaja õpetamist-kõvasti vajavad, tean omadest kogemustest!
Saaks ainult oma mehegi seda lugema...

Parimat,
Merle

 
 

22.05.2024
HINNE: Kaja

Tere!

Sain lõpuks mahti vastata raamatu teemadel. Läbi loetud mõned kohad isegi mitu korda. Lühidalt öeldes, eks ta rohkem meestele suunatud teos ole, aga on ka naistel ühtteist õppida-kõrvale panna. Mulle väga meeldis raamatu algus - need neli asja, mida iga naine vajab - täitsa kümnesse!! Minu puhul absoluutne tõde. Olen olnud ütleme ühes tõsises suhtes. See kestis 22 aastat ja puudus oli just sellest 4ndast punktist, ilmselt see oligi põhjus miks suhe ei toiminud nii nagu vaja. Ja eriliselt meeldis mulle see Kuldreegel selles peatükis. Olin nagu ilmselt iga teine korralik naine ikka veendumusel, et olen ise äpu. Nüüd olles üksi proovinud vaikselt uut suhet, jälle midagi puudu. Mehel 2 ja 3 punkt logisevad. Tahaks ikka seda täiuslikkust, neid kõiki nelja asja, mida naisel vaja.

Petmise peatükk ka minu arvates hea st. lohutab, et polegi asi lihtsalt minus. Vahepeal spermajutt, see mulle igav, aga see seemnepurske kontrollimine huvitav. Olen saanud proovida ejakuleerivat meest 22 aastat ja nüüd seda multiorgasmilist meest- no super! Tundus kuidagi imelik et seksib, aga seemnepurset ei ole ja jõuab ka palju, aga vot lugedes seda raamatut asi selge. Hingamine ka hea ja samuti see PC lihase jutt see vist naistel ka olemas ja saab veidi treenida või kuidas, oleks nagu lugenud.

Naiste orgasmide koha pealt sain jälle targemaks. Piinlik tunnistada aga olin samuti arvamusel, et on ainult kliitori orgasm olemas. Peale raamatu lugemist suhtusin asja teistmoodi ja ennäe olen saanud vaginaalseid orgasme ja need on palju paremad kui esimesed. Üldse oli mul see mure, et kui sain selle kliitori org, siis ei tahtnud üldse rohkem seksida - valus ja ebameeldiv jne. Vaginaalse puhul tahaks aga veel nii et võta kinni.

Üldse tuleb kindlasti seksist rääkida omavahel - see ka nüüd ära proovitud, mõjub väga hästi - asi kohe selge. Aga jõudes algusesse tagasi kõik sõltub sellest 4st punktist. Kui seal midagi vajaka siis pole täiuslikku seksi mõtet oodata!!!!!!! Ma loodan, et kiri ei saanud väga pikk ja segane. Igatahes tore mõte selline raamat kirjutada ehk kunagi kirjutad rohkem naistele suunatud kirjatüki. Nii kümnepallisüsteemis hinne - ütleme 7.

 
 

03.06.2024
HINNE: Kadri

Tere, Mihkel!

Sinu raamatu juures meeldis:

1. Kirjastiil, mis on raamatus vaba ja humoorikas.

2. Eluterve suhtumine, mis tuletab meelde, et ilma vastastikuse austuseta ei toimi ükski suhe (sugudevaheline vaen, üleolek ja ületrumpamine ei tule kindlasti kasuks).

3. Info - sain teada asjadest, millest varem kuulnudki polnud.

Selgus, et olen ejakulatsiooni vaginaalse orgasmi järel oma elus kogenud (17 aastaselt, kui toonane kutt mind sõrmedega stimuleeris), kuid ehmatanud oma kuti ära, ehmunud ise ka ja info puuduse tõttu arvanud end ebanormaalseks. Üldse ei imesta, et kogemus hoopis traumaatilise mälestuse jättis (kutt oli mu peale ju pahane) ja edasist seksuaalelu mõjutas.

Aitäh, Mihkel, et oma raamatuga mind ja teisigi rikastanud oled! :)

Tervitustega, Kadri

 
 

27.04.2024
HINNE: Riho

Kõige rohkem meeldis mulle lugeda seda, mida naised mõtlevad (nende mured, miks nad petavad, pihtimused). Seal oli minu jaoks palju uut või nägin asju uute nurkade alt.

Parimat,
R

 
 

12.05.2024
HINNE: Oliver

Tere Mihkel
Kolm asja välja tuua on keeruline, kuid kokkuvõtvalt ütleks, et raamat on hästi kirjutatud, lihtsalt ja loogiliselt, kõigile arusaadavalt!

 
 

03.03.2024
HINNE: Kris

Tere,

No esiteks see, et raamat räägib mehe pilgu läbi neid asju, mis on tegelt tõsi! Kõik see on nii ausalt üles ehitatud. Teiseks see, et tõesti need harjutused meestele need toimivad. Aga peab tahtejõudu olema neid teha, igatahes meie oma mehega oleme kõike proovinud ja tulemus on juba palju parem.
Minu meelest oli terve raamat nii huvitav, et kui hakkasin lugema siis ei saanud käest ära enam. Soovitan seda kõigile ja see raamat võiks olla kõigil kodus, eriti kellel on pojad. Enda pojal lasen küll seda varakult lugeda, siis teab milline on elu.

Tervitades
Kris

 
 

20.02.2024
HINNE: Elin

Mina olen üks nendest rikka mehe poolt hooletusse jäetud naistest, kellele mees peale lapse sünnitamist ütles, et oled frigiidne, kuna ei soovi temaga nii sageli seksida. 2-3 aastat kannatasin ja otsisin endast viga kuni tuli teine mees, kes näitab mulle, et mul pole midagi viga. Suur äratundmine. Esimesed 20lk ajasid mind nutma just selle eheda äratundmise tõttu. Tellisin kokku kolm raamatut kõigile lähi-ringi meestele. Aga eks muutumine ja arusaamine algab ikkagi seestpoolt, raamatud võivad seda teed ainult veidi mõjutada.

 
 

24.04.2024
HINNE: Sirje

Tere!
Hea ülesehitus arusaadavuse kujundamisel, vajalikkus elus igale eale nii suhete kujundamises kui ka seksuaalsete oskuste omandamises. Raamatu olemasolust teada saamisel ei kahelnud ma hetkekski, et pean selle endale ostma ja läbi lugema. Olen 53 aastane ja olnud abielus 20 aastat ühe mehega ja siis elanud vabalt veel ühe mehega, aga kummagagi pole suhe pakkunud normaalsust suhete valdkonnas. Seepärast lähen edaspidisele elule vastu vallalisena. Kogu oma eelneva elu jooksul olen otsinud vastust küsimustele, mis on nendes eludes vajaka jäänud. Alles nüüd, olles lugenud läbi selle raamatu, olen saanud vastuse paljudele minu sisemuses peitunud küsimustele. Isegi tekkis põlgus ja viha minu elus olnud meeste vastu. Olen aktiivne suhtleja ja olen sellest raamatust rääkinud paljudele ja ka kohanud erinevat mõistmist sellel teemal. Ka oma pojale ja väimehele soovitasin raamatut, et nad ennast eluliselt hariks ja soovides, et nende elu oleks täiuslikum kui minu oma. Poeg oli sellest raamatust väga huvitatud.
Praegu täiendan ennast veel David Deida raamatute lugemisega.
Tervitades
Sirje

 
 

25.02.2024
HINNE: Kalev

Mida ma teada sain ja mulle tähtis ja veel meeldis,olid need 4 põhi asja mida naisel vaja et olla õnnelik. Nende maailmast ja mõtteviisist. Teada saamine kuidas olla õigemees naisega vahekorras.

 
 

13.04.2024
HINNE: Harry

Ma ei ole täielikult raamatut läbi lugenud, ainult mind rohkem huvitanud peatükid, kuid meeldis

- konkreetsus (ei ole vahtu, räägitud konkreetsetest asjadest)
- lihtsus, (asjad seletatud lihtsalt, lühidalt)
- praktiline (loetu kohe ellu või katsetada)

h.

 
 

11.03.2024
HINNE: Tatjana

Kõige enam meeldis mulle see osa, kus räägiti naiste orgasmidest, sain palju huvitavaid nippe ja teadmisi. Huvitav oli lugeda ka naiste petmistest, miks nad seda teevad jne. Kolmandaks pakkus mulle huvi seemnepurske kontrollimine, sest selle probleemiga olen palju kokku puutunud.

 
 

07.05.2024
HINNE: Hille

1.Kõik oli väga mahlakas keeles, ilma ilustamata, näited toodud elust enesest.
2. Tänu raamatule õppisin rohkem tundma enda ja partneri keha.
3.Sain teada 4 asja, mida iga naine vajab ja selles on Sul jumala õigus. üks mees suudab seda pakkuda, teine aga mitte, selles ongi iva, millise mehega tahad koos olla.

Tervitades Hille

 
 

04.04.2024
HINNE: Marika

Oli väga hästi kirjutatud.
Sain kinnitust, et see milline ma olnud olen, on täiesti selline nagu tavaliselt naised on. Nimelt mu elukaaslase arvates olen ma tujuks ja lapsik, ega käitu nagu NAINE.

 
 

29.03.2024
HINNE: Tauri

Tere,

Enim muljet avaldas raamatu juures "intervjuud" naistega. Alati on huvitav lugeda reaalseid juhtumeid või lugeda, mida naised oma peas mõtlevad. See on minu üks suur põhjus, miks raamat meeldis. Eestlase lemmiksöök on teine eestlane!

 
 

30.03.2024
HINNE: Laura

Tere, Mihkel!
Orgasmiraamatus meeldisid mulle:
1. õpetused, kuidas mees saab ejakulatsiooni tagasi hoida (kuigi meil seda muret otseselt pole).
2. õpetused, kuidas naisele vaginaalset orgasmi esile kutsuda.
3. üldiselt see, kuidas mehi õpetati naisest lugu pidama, tema vajadusi arvestama ja naiste psüühikast aru saama.
Tervitab Laura

 
 

20.05.2024
HINNE: Relika

Lihtsalt super! Jagan seda oma meestuttavatele lugeda, sest seal on hämmastavalt palju juttu sellistest asjadest, millest paljudel meestel tõenäoliselt aimugi pole.

 
 

09.03.2024
HINNE: Tõnis

Mis on need 3 asja, mis raamatus kõige rohkem mu silmaringi avardasid?

1. 4 asja, mida naised mehelt suhtes vajavad. Mul ei ole hetkel raamatut käepärast, aga see peatükk alguses andis suurepärase ülevaate sellest ja mu nägemus selles osas on nihkumas nende nelja punkti suunas.

2. Naistele rahulduse pakkumine ehk tehnikad kuidas neile suurepäraseid orgasme pakkuda (DOing, vaginaalne orgasm jne).

3. Harjutused, kuidas ise voodis vastupidavamaks muutuda ja suurepäraseid naudinguid pakkuda. Olen harjutuste tegemistega ka algust teinud.

Parimat,
Tõnis

 
 

30.05.2024
HINNE: Ethel

Seda raaamtut lugesid ka minu kaks poega üks 19 ja teine 17 aastane. Ja nad ütlesid, et neile meeldisid juures olevad visuaalsed kirjeldused. Väga selgelt olid asjad välja toodud.
Minul oli siiralt hea meel, et mul on neile selline üllitis pihku pista. Seksuaalkasvatus on ju meil nulli lähedane.

Teiseks on sellest nö g-punktist palju räägitud, kuid kus ta siis täpselt on jne ei maini mitte keegi mitte kusagil. Kuid, et lisaks g-punktile veel mingeid punkte leidub oli üllatus nii mulle, kui ka minu abikaasale. Lausa naerma ajas, kui lollid me oleme ja siis tahame, et meil oleks väga tore olla....:)

Mehed saavad seda raamatut lugedes üsna selge pildi tegelikkusest ja kui paljud naised salgavad oma tegeliku rahulolu meeste ees, siis see raamat annab suurepärase võimaluse asjast otse rääkida. Mees lihtsalt hakkab peale selle raamatu läbilugemist küsimusi esitama, mis sageli viivad välja tegeliku tõeni.

Olen oma tutvusringkonnas paljudele seda raamatut jaganud, kuna olen ise tähelepanekuid teinud aastaid, et kõigil on üks ja seesama jama voodis, kuid sellest keegi ei räägi. Kuid teema on nii hell, et isegi peale raamatu läbilugemist hoiduvad kõik kiivalt mingeid vihjeid tegemast. Kiidavad küll raamatut, kuid sellega asi piirdub. Ja tegelikult ega ma väga ei oota ka, kuid samas oleks ju huvitav siiki teada, et kas see aitas neid kuidagi.

 
 

01.06.2024
HINNE: Madis

1. Fakt, et raamat oli kirjutatud kerge huumoriga.
2. Soovitatud harjutused/nipid.
3. Tõde! Asjadest oli kirjutatud otse ilma "ümberaugu" mölata.

 
 

06.03.2024
HINNE: Riin

Kõige rohkem meeldis mulle:
1) Viis kuidas see oli kirjutatud. Väga lihtne ja arusaadav. Mõnus oli lugeda. Paar meessoost tuttavat on laenutanud seda minult ja ainult kiitnud. Isegi mu poiss luges selle läbi. Tema on selline, kes tavaliselt teeb seda sorti raamatuid maha. Aga kui ta oli selle läbi lugenud ütles ta, et täitsa hea. MUIDE ta pole seda mulle siiani tagasi andnud:).
2) Väga head ja asjalikud nipid, mis on sekselu parandanud. Sain teada asjadest, millest enne aimu polnud.
3)Väga hea oli raamatu mõte. Tavaliselt on sellised raamatud naistele, et kuidas nemad saaksid meestele head meelt teha, kuid nüüd on vastupidi.

 
 

30.05.2024
HINNE: Kristi

Nüansid, mis selle raamatu juures enim meeldisid:
1. Et selleteemaline raamat pälvis hoobilt mu mehe tähelepanu - ja võitjaks tema õppetundide läbi osutusin ju mina:)
2. Sain teada, et ma polegi nö imelik oma fantaasiatega. Et kõigil naistel on need. See pole ju teema, mida sõbrannadega omavahel räägitakse.
3. Et see on pigem käsiraamat kui juturaamat. Saab korduvalt mälu värskendada ja õppida.

 
 

08.05.2024
HINNE: Silvar

See raamat peaks olema kõigile poistele kohustuslik. Eelkõige enda tundma õppimise pärast.
Pilguheit naiste mõttemaailma ja ka nende füsioloogia poolele on informatsioon, mis võib aidata kaasa teineteise mõistmisele ja nautimisele. Peale raamatu lugemist peaks olema ka suhtes inimestel lihtsam vältida seksi muutumist kohustuseks.

 
 

05.05.2024
HINNE: Liis

Täna on meil plaanis suurem kolimine ja Orgasmiraamat leidis juba mõni aeg tagasi tee kuhugi kasti teiste raamatute juurde, seega pean usaldama oma mälu ja vb ka mingit tunnet selle raamatu eeliste väljatoomisel:)

* aitab silmi avada nii meestel kui naistel nii üksteise kui iseenda suhtes, mõista kahe sugupoole erinevusi jms (sellega on tegelikult peaaegu kõik juba öeldud)

*pakub lugejale enamat kui pealkirjast aimata võiks, s.t ei pajata kaanest kaaneni, kuidas saada orgasmi, vaid ka nendest asjaoludest, mis lähemalt või kaudselt sellele eelduseks või "vastumürgiks" võivad olla.

*lihtinimesele arusaadavas keeles kirjutatud, sageli tuleb ette n.ö otseütlemisi ehk nii nagu asjad ongi (tegelikult läbib raamatut selline stiil), mis võib nii mõnegi magaja unest äratada (esimeses punktis silmade avamine)...mulle selline otsekohesus ja ausus meeldib.

Liis

 
 

29.05.2024
HINNE: Kardo

Hei!
Raamat oli väga hea ja meeldiv oli lugeda! Enim meeldinud kolm asja olid: 1) Teadmine, kuidas naist tegelikult rahuldada 2) Seletus, miks mehed nii äpud on (emade teooria) 3) Raamatu ülesehitus (dialoogi vormis)

Edu ja jään huviga ootama edasisi harivaid teadmisi!

 
 

17.05.2024
HINNE: Laura

Meestele tehti selgeks, et ainult edasi-tagasi lükkamine ja mõttetu kliitori stimuleerimine ei ole nii mõnusad meile naistele, nagu mõned mehed seda arvasid (oletades, et sellest piisab:D)

Oli välja toodud juttu sellest, et miks meie naised peaksime samamoodi peale rasket tööpäeva tegema süüa, rahuldama meest ja kõige tipuks veel mehe tujutsemist taluma? Me käime ju samamoodi tööl!!

Väga palju informatsiooni erinevate orgasmide kohta, millest ausalt öeldes ei olnud endalgi aimu!

 
 

02.03.2024
HINNE: Triin

Orgasmiraamat mulle väga meeldis! Esiteks mulle väga meeldis, et oli konkreetne jutt ja konkreetset näited, kuidas anda/teha vaginaalset orgasmi.
Teiseks meeldis mulle see, et lugedes seda kõike ja mõtiskledes ja ka proovides nii üksinda kui parteriga, olid orgasmidki palju paremad ja võimsamad :)
Kolmandaks see hotellide nimekiri seal taga (Y)
Ja üldse oli väga mõnusas stiilis kirjutatud. Lugesin ise läbi ja siis soovitasin vennal lugeda, ta küll alguses irvitas aga praegu pole küll enam ühtegi negatiivset kommentaari kuulnud :)

 
 

03.03.2024
HINNE: Kaarel

Mulle meeldis Orgasmiraamatus see, et seda oli mõnus lugeda, et ta ei olnud väga keeruliselt kirjutatud. Väga kasulik ja uus oli lugeda naiste enda arvamusi. Meeldis ka teie lähenemine sellele, mida naine ootab suhtest. Nüüd kui seda praktikasse olen rakendanud vaatan, et see on väga tõhus :)
Abiks oli ka praktiline osa, mida voodis proovida.

 
 

03.05.2024
HINNE: Tiia

Orgasmiraamatu puhul meeldis mulle KÕIK.
Eriti meeldis mulle lugeda erinevate naiste arvamusi teemade kohta. Siis meeldisid mulle veel igasugused nõuaanded meestele, kuidas naisega käituda ja teda kohelda ja talle mõnu pakkuda. Aga kõige rohkem olen tänulik selle eest, et ka mu mees luges seda vahepeal ajaviiteks, küll salaja, kuid ta rääkis seal olevatest teemadest. Ja see aitas meie suhtele uut suunda kaasa. Suur aitäh!

 
 

31.03.2024
HINNE: Jaak

Mulle meeldisid kõige rohkem sellised teemad nagu:

1) Naiste väärtustamine 2) Seemnepurske kontrollimine 3) Naiste orgasmid

Üldiselt raamatu juures meeldis see, et seda oli nii kerge lugeda, see andis palju teadmisi juurde ja tänu sellele tunnen end enesekindlamana.

 
 

17.02.2024
HINNE: Anna

Nii, kõige kasulikum või siiski kõige enam meeldis mulle see peatükk, kus räägitakse, kuidas vaginaalset orgasmi saada. Väga kasulik peatükk oli ka pc-lihasest. Kolmandana konkreetset peatükki vms ei saa öelda, kogu raamat meeldis, sest oli tüesti väga palju selliseid asju, et lugedes tuli naeratus näole, sest see vastab ikka NII tõele. Mu mees ei ole eriti suur raamatute fänn, aga teie raamatut on lugenud 2 korda juba, nii et suur kompliment. :)

 
 

20.04.2024
HINNE: Aimar

Kuna raamat on üles ehitatud vestluse vormis, oli seda lihtne lugeda ja jälgida.
Puudusid klassikalised pikad peatükid ja lugemise ajal oli lihtne aru saada, millest parajasti jutt käib.
Positiivne oli see, et need andsid natukene aimu, mis hargielus naiste peas toimub. Millistele asjadele nad tähelepanu pööravad ja milliste muredega maadlevad.

Raamatu lugemine avas silmad nii mõneski aspektis ja aitas avastada uusi suundasi, mida endas edasi arendada.

 
 

23.04.2024
HINNE: Reet

Olen käitunud õigesti-ei tunne süümekaid mehe ees.
Kirjutatud arusaadavas keeles.
Suurepärane kingitus mehele-tulemused on juba tunda.
Ise ma ei jõudnud seda väga lugeda, sellepärast ei oska täpsemalt midagi esile tuua aga teen seda kindlasti kui raamatu kätte saan.

Reet

 
 

13.05.2024
HINNE: Jürgen

1) Number üks on see sellepärast, et selliseid asju kahjuks kooli bioloogia/terviseõpetuse tundides ei õpeteta. Maakoolide õpetajate jaoks on sellised teemad tabud ning linna kooliõpetajad arvavad, et lapsed on selle teemaga liigagi kursis. Kuid mõlemal juhul on minu arvates käitumine VALE. Tahaks öelda, et number üks oli see, kuidas ja mida puudutades on võimalik tekitada mõnu ka teisele poolele. See oli vägagi kasulik. Ütlen kohe Aitähh!

2) See naistefantaasia osa oli ka meeletult julgustav. Nii et kui naisele lähenen, saan kindlust mõttemallist, et tol neiul/naisel on samasugune või isegi hullemalt "räpasem" mõttemaailm nagu minul. Hea teada :)

3) Need harjutused ja nipid, kuidas pikendada erektsiooni ja hoida enneaegset "pauku", kuigi enamus oli mujalt ennem uuritud, oli siiski midagi uut ka.

 
 

19.04.2024
HINNE: Tiina

Kahjuks pole ise veel raamatut lugenud, sest ostsin kingituseks oma keskmisele pojale. Aga see raamat oli mul enne tööjuures kaasas, kus sirvijaid oma 15 naist. Üks viis omale raamatu 4päevaks koju lugemiseks ja tellis endalegi. Teine tellis oma mehele sünnaks ja võttis Madeirale reisiks kaasa. Seal annab raamatu kingituseks üle. Endale isiklikult tellin raamatu uuel kuul. Kommentaarid pojalt olid positiivsed, ka töökaaslastelt ja ootan isegi huviga Madeira reisilt tagasi tulijat.

 
 

03.05.2024
HINNE: Hannaliisa

Raamat läks hästi kiirelt edasi, seega huvitavalt kirjutatud.
Head praktilised võtted nii naistele kui meestele.
Naiste olemus on hästi ära tabatud.

Aitäh

 
 

05.03.2024
HINNE: Elerin

Hmm..mõtlesin natukene asja üle. Ning võiksin mainida, et esimene asi, mis meeldis oligi raamatu mõte, kui selline. Nimelt just see, et ei ole tõlgitud mingit välismaist kirjandust eesti keelde vaid on võetud nö. elust enesest. Ma mõtlen just, et need jutud eestlaste endi poolt. Veel see, et ei olnud tegemist vaid nö. tehnilise poolega, et kuidas naist orgasimini viia. Vaid ka kõik sinna juurde kuuluv. Ehk üleüldse naise tundmine kõigepealt, siis tema keha tundmine ja alles siis tehnika. Usun, et mehed kes raamatut loevad ja sellest ka midagi meelde jätavad- saavad paremini aru ka naiste maailmast. Veel võiks mainida ka orgasmide erinevaid võimalusi. Võin julgelt öelda, et sain ka ise targemaks erinevatest orgasmi tüüpidest. Ja et mehed ise võiksid asja rohkem nautida ja seda ka naisele vägagi nauditavaks teha.

Ning raamat üldse on kirjutatud väga kergel ja muhedal moel. Seega lugemine läks vägagi ladusalt. Isegi postkontorist raamatut tuues ning bussiga trenni sõites, jäid silmad endiselt raamatusse ;)

 
 

29.02.2024
HINNE: Margus

Sain raamatu kätte ja loen vaikselt. Siiani äärmiselt huvitav ja kasulik informatsioon.

 
 

17.03.2024
HINNE: Marius

Tere Mihkel!

Neid asju, mis Sinu uue raamatu juures meeldis on rohkem kui kolm. Kokkuvõtlikult võin öelda järgmist. Nimelt nüüd on eesti meestel olemas üks põhjalik raamat, kust saab vastused enam- vähem kõikidele küsimustele, mis naistega suheldes võib tekkida.
Selle raamatu abil on ka isadel kergem oma poegadele rääkida naiste teemast täpselt nii nagu asjad käivad. Kaob ära vajadus hakata keerutama, et teemast kõrvale hiilida, sest kuidas Sa neid asju seletad, kui sulle endalegi pole teemat täpselt selgeks tehtud.

Kuna mul endal veel lapsi ei ole, aga on kaks õepoega, siis plaanin Sinu raamatust ja nädalakirjadest saadud infot edasi anda neile. Nad juba varsti sobivas "murdmiseas" ning kohe ka tekivad teemakohased küsimused.

Veel meeldib raamatu ja vajaliked vahendite hankimiseks loodud diskreetne tarnesüsteem.

Parimate tervitustega,
Marius

 
 

09.06.2024
HINNE: Annika

Vabandan ausa ja otsekohese teksti eest! Ärge arvake, et olen feminist ning ka ebameeldivad kogemused seoses sexiga puuduvad!
Ma ei oskagi 3-me asja eraldi selgepiiriliselt välja tuuagi, kuivõrd kogu olemuselt on raamat super, andes mulle tuge, et tean, et "asi ei ole minus vaid mehes."

Kirjutage rohkem sellealaseid harivaid raamatuid meestele!

Terv, Annika

 
 

27.04.2024
HINNE: Kristel

Kõik need asjad, mis sina olid orgasmiraamatusse kirja pannud, mis puudutasid naise vajadusi, nendest olen mina juba 5. aastat oma mehele rääkinud. Seega oli mul nii hea meel lugeda neid ühe mehe kirjutatud raamatust! Ja ma mõtlesin juba varem sulle kirjutada ja tänada kõikide õigete sõnade eest. Mehed ju ei usu naisi, aga kui sama asja räägib teine mees, siis võetakse seda kui ülimat tõde. Asjad, mis mulle orgasmiraamatu juures meeldisid:

1. Neli asja mida naised vajavad
2. Väga üksikasjalikud juhendid kõikidest naises asuvatest punktidest ja kuidas neid stimuleerida, et lõpptulemus oleks rahuldust pakkuv.
3. Humoorikas ja lahe lugemine, ei saa enne käest panna, kui raamat läbi saab. See kehtis ka mehe kohta.

 
 

26.02.2024
HINNE: Kairi

Orgasmiraamatu juures meeldis kõige enam autori suurepärane oskus näha ja mõista naisi nii nagu enamus mehi seda teha ei oska. Kohati tundus lausa uskumatu, et raamatu on kirjutanud mees - siiani imestan selle üle! Samuti meeldis humoorikas lähenemine naiste mõttes ilmaselgetele asjadele, kuid mis meeste jaoks siiski seda pole. Väga huvitavad olid ka intervjuud ning loomulikult raamatu formaat nö. Küsimus-vastuse vormis.
Raamat oli lausa super! Parim mida siiani lugenud olen! Kinkisin mehele sõbrapäevaks , millega ta oli samuti väga rahul, kuid sellest hoolimata, on kõik samasugune kui ennem, ja kuigi on raamatu alguses palju juttu ka naiste austamisest, on see peatükk tema kõrvust lihtsalt mööda läinud. Kahju, kuid raamat väärib kuldkarikat sellegi poolest, loodetavasti on enamus mehi selle raamatu abil ka palju arenenud! :)
Kõike paremat,
Kairi.

 
 

18.03.2024
HINNE: Eve

Tere Mihkel
Mõtlesin nüüd kohe päris kaua. Kõige rohkem meeldis mulle see, et mul oli õigus kui arvasin, et orgasm naisele, st see hea tunne, mida pidevalt meheda voodis olles kogeda tahaks, on ikkagi mehe teha.
Nii et hea, et see on nüüd kõva häälega välja öeldud.
Siis meeldis veel see, et rääkisid meestele kui tähtis on see maandamise asi peale seksi, tegelikult sama tähtis kui seks ise. Seda ei oska ilmselt hinnata enne ja teada tahta, kui seda tõsiselt kogenud oled. Ja see, et ütled, et hea seksikaaslane läheb ajas ainult paremaks on tõesti õige, selle olen ise 15 aasta jooksul ühe isikuga ära kogenud. Selleks ei pea tingimata abielus olema sellise asjatundjaga, parem isegi, kui ta ei ole just sinuga abielus, siis ei sega muu olme ja ulme seksi nautimast.

Raamat oli tegelikult väga hea ja jumala vajalik, nii et kõik meeldis !!!!

Ootan huviga Sinu järgmisi kirjutisi.
Tervitab Eve

 
 

17.04.2024
HINNE: Piret

Konkreetne taeve naise tupesisestest punktidest, elulised jutukesed sellest, miks peetakse armukesi, ja kolmandat polegi.
Aga muidu suht normaalne raamat (tagasihoidlikult öeldes), avatud hoiakuga kirjutataud.
Andsin oma partnerile ka lugeda.

 
 

05.03.2024
HINNE: Kristel

3 asja, mis mulle Orgasmiraamatu juures enim meeldisid olid:
1. PC-lihase treenimise harjutused,
2. lugemise lihtsus ja
3. privaatsus.

Parimate soovidega
Kristel

 
 

24.03.2024
HINNE: Birgit

Meeldis:
* ladus tekst, kui lugejaga hea kontakti loomise alus
* asjatundlik ja terviklik teemakäsitlus
* ja et sain uusi vajalikke teadmisi

 
 

25.04.2024
HINNE: Kiss

Kõige enam meeldis see, et raamat oli intervjuu vormis, järgmiseks meeldisid detailsed kirjeldused orgasmi andmisest ja viimaseks meeldis, et statistika ning muu selline oli siit samast - Eestist.

 
 

06.05.2024
HINNE: Ranno

Tere Mihkel

Raamat oli muhedas stiilis ja praktiliste näpunäidetega. Hea raamat!

Ranno

 
 

07.05.2024
HINNE: Mihkel

Tere. Ma ise arvan, et need 3 asja oleks detailsus, naiste avameelsus küsimustele vastamises ja asja lihtsus. Ehk siis, kui lihtsalt asjad tegelikult elus käivad. Vähemalt hetkel mulle tundub nii.

 
 

14.05.2024
HINNE: Anonüümne

Tere Mihkel.

Kui ma selle raamatu läbi lugesin oli esimene mõte, et tahaks Sinuga magada:):)
Esiteks meeldis mulle see, kuidas mehed peaksid naisi paremini mõistma ja toetama, et siis olekski elu nagu lill nii naistel kui ka meestel!
Teiseks see, kuidas võimalik orgasme saada erineval moel. Kuna ka mina olen selles rühmas, kes saab ainult kliitororgasmi, siis mulle meeldiks proovida ka teisi võimalusi, et see ka vaginaalselt toimiks:) ( kahjuks ei ole saanud minu abikaasa veel seda raamatut lugeda, kuna minu sõbrannad lihtsalt lennutavad seda käest kätte, loodan et raamat saabub peagi koju tagasi)
Kolmandaks oli hea teada, kuidas mehed peale seksi magama ei jääks.

Sa oled suurepärase raamatuga hakkama saanud ja minu meelest peaks seda lugema kõik, kaasa arvatud noored, kes alles alustavad sekseluga. Nt. minu abikaasa poeg esimesest abielust on vanuses 16 ja mina surusin talle selle raamatu pihku, et tehku omale varakult põhitõed selgeks!

Tervitades
Anonüümne Austaja

 
 

11.04.2024
HINNE: Maarika

Tere!
Kui üks asi venima jääb, siis kipubki jääma.
1. Meeldib, et selline raamat üldse olemas on, kõik ei viitsi mööda portaale sellist infot otsida ja ilmselt ka ei pea vajalikuks.
2. Meeldib, et on meestele selgeks tehtud, et naine ei pea ainult andma, vaid lausa vastupidi.
3. Meeldib, et on praktilised näpunäited ja harjutused, mitte ainult kuiv teooria.

 
 

22.04.2024
HINNE: Anonüümne

Tere, mulle meeldis terve see raamat. Asja iva on muidugi selles, et ma kinkisin selle oma mehele sünnipäevaks, aga mina ise lugesin selle enne läbi.
1. mulle meeldis otsekohesus sõna otseses mõttes. Peale selle lugemist suudan ka sõbrannadega seksi teemadel rääkida ilma valehäbita.
2. mulle meeldis väga sisu, selles on kõik vajalik olemas. Mul on kahju, et sellist toredust polnud siis, kui ma pubekas olin.
3. ma tunnen ennast seksides kindlamalt, sest tean, mis meestele sobib ja naistele meeldib.

 
 

31.05.2024
HINNE: Marek

Meeldisid naiste mõtte- ja fantaasiamaailmadest targemaks saamine. Uued ja huvitavad moodused naistele orgasmi tagamiseks ja ka idee selle kohta, et meestel on võimalik kogeda orgasme ilma seemne väljapurskumiseta.

 
 

01.03.2024
HINNE: Ülle

Meeldis Sinu raamatut läbiv mõte, et "naised on inimesed". Tõesti, tõesti kohtleb enamus Eesti mehi naisi kui emast sugulooma, kelle üsk on ainult tema fallose jaoks, mille sees masturbeerida - teine Sinu huvitav ja väga tabav väide, mis muljet avaldas. Kõige rohkem meeldis see, et Sa tunned naisi päris hästi. Ja mida rohkem Sa seda raamatut müüa suudad, seda rohkem ehk hakkab ka Eesti mees naist väärtustama.

Endast nii palju, et minul meest ei ole (Abielukat, kui parafraseerida Merca "Meest"). Aga loomulikult olen ma seksuaalselt aktiivne naine ja suhtlen meestega. Parem, kui neid on mitu, sest ühte liigselt kiinduda oleks "totaalne enesetapp", sest armastus sureb kord niikuinii....:):)
Edu

Päikest!
Tervitades,
Ülle

 
 

07.06.2024
HINNE: Marika

Tere,tere.
Meile meeldisid praktilised nõuanded. Naiste fantaasiad olid ka põnevad. Asjalik raamat !!!!
Tervitades,
Marika.

 
 

16.05.2024
HINNE: Urmas

Kogu raamatu ülesehitus on hea, vorm töötab algusest lõpuni, kirjutatud on arusaadavalt ja konkreetselt.

Raamatut lugedes paneb see mõtlema, "missugune ma ise olen" - ja on väga oluline, et raamat oleks mõtlemapanev.

Väga head peatükid on: 8. Naiste fantaasiad, 13. Seemnepurske kontrollimine ja 15. Naiste orgasmid.

Kvaliteediga mehe nädalakiri on samuti väga asjalik!

Parimat,
Urmas

 
 

09.06.2024
HINNE: Tiina

Tere Mihkel!

Mulle meeldis raamatus see, et oli kirjutatud lihtsas ja arusaadavas keeles. Oli kerge lugeda ja mõte ei läinud mujale. Tavaliselt on nii, et kui on igav raamat avastad ühel hetkel oma mõtted hoopis mujalt. Andsin ka oma teisele poolele lugeda, aga kuna ta alles alustas selle lugemist ei oska ma hetkel raamatu mõju temale ja meie suhtele öelda. Veel meeldisid mulle selles raamatus naiste pihtimused ja nipid mida jagati orgasmide saamiseks. Oli asju mida juba varem teadsin, aga oli ka uusi avastusi. Selle raamatu peaksid läbi lugema kõik nii noored kui ka vanad mehed ja ka naistele oli seal üht teist kõrva taha panna.

Tervitades
Tiina

 
 

12.06.2024
HINNE: Marek

Meeldisid naiste mõtte- ja info fantaasiamaailmadest. Uued ja huvitavad viisid naistele orgasmide andmiseks ja ka õpetus selle kohta, kuidas meestel on võimalik kogeda orgasme ilma seemne väljapurskumiseta.

 
 

08.06.2024
HINNE: Kristel

Selline lugu siis,
et tegelt tellisin raamatu kingiks kallile abikaasale reipa lootusega olematut voodielu elavdada. Juhtus nagu ikka - abikaas sai kreepsu paljast pealkirjast ning ilmselgelt pole raamatut rohkem kätte võtnudki. Aga mul käpad terved ja - lugesin ise läbi ikka (loomulikult salaja, kuidas muidu võiks TEMA mind üllatada....;))))) Mul meeldis, et kirjutatud oli ladusalt ja kohati humoorikalt. Näited olid ikka elust enesest ning lugejal samastumise võimalus olemas. Ja muidugi joonised - no enam lihtsamaks asja teha ju ei saagi. Nii ongi - loodan siis, et oli abiks;))))

Päikest
Kristel

 
 

23.03.2024
HINNE: Ave

Aga palun, püüan meenutada:
1. Põhjalik ja detailne teema käsitlus IGAS mõttes. Nii emotsionaalses kui füüsilises.
2. Tuntav hoolivus mehe suhtes - kuidas ta saab ise pakkuda, kuidas ta saab ennast hoida, kuidas ennast taastada ja säilitada oma libiido lihtsate vahenditega kõrge vanuseni.
3. Aga ongi ju kõik öeldud. Väga hariv raamat.

Märkus. Mehed, kellega mina olen sellest raamatust juttu teinud, on 99% veendunud, et nad teavad juba nagunii kõike ja neil ei ole end mingit mõtet täiendada. Kurvastav tähelepanek - tegu üLE 50 meestega - ilmselt mängib rolli võlts-enesekindlus ja võltshäbi - kes tahaks tunnistada, et tal oleks selles asjas midagi veel õppida - lihtsam on huvipuudusega oma teadmatust ja ebakindlust varjata. Eks meievanused tule ju sootust lapsepõlvest ja noorusajast, kus keegi ei seksinud muu pärast, kui et lapsi saada. Või vähemalt salgas selle maha.

Päikest ja edu!
Ave

 
 

16.03.2024
HINNE: Thule

Päikest, Mihkel!

Vastan nüüd sinu küsimustele, mis Orgasmiraamatus meeldis.

1. See, et avameelses vormis ja julgustav.
2. Käsitleb anatoomiat, sest paljudel pole sellest aimugi ja alustuseks eneseharjutusi, koos julgustusega jälle.
3.Teadmist, et inimeste fantaasiad on eredad ja need vajavad täitmist, sest muidu pole rahulolu.

Seda raamatut on mul hea anda oma poegadele lugemiseks, sest nad kogevad ja saavad teada, samas ka soovitada neile, kes tahavad seksuaalsust süvendada, ja muuta nn. tavaseksist sügavamale.

 
 

29.05.2024
HINNE: Tiiu

Tere,Mihkel!
Minul raamat läbi loetud ja meeldis väga. Kuid tegelikult kinkisin ma selle mehele jõuludeks. Asja point oligi ju selles, et mees vötaks kätte ja loeks ja meie elu muutuks, kuid see piirdus ainult mõne lehe lugemisega. Midagi pole parata, kui osa inimesi ongi loodud nii külmaks ja ükskõikseks ja ei saa arugi ,et teine inimene sinu kõrval vajab enamat kui üks kord kuus. Me oleme sellel teemal palju vestelnud ja isegi tülitsenud, kuid kui mees ei saa aru, et naine vajab ka hellust ja armastust ja kui ta 14 aasta jooksul seda ei taipa, siis on see suhe tegelikult vist juba igati karile jooksnud, või kuidas. Kõik eesti mehed peaks selle raamatu läbi lugema. Nii arvan vähemalt mina.

Kõike head soovides Tiiu

 
 

17.04.2024
HINNE: Ivo

Tere!

Raamatu juures meeldis:
1. Lihtsus. Selgelt kirjutatud, ei mingit keerutamist.
2. Võtted mida kasutada naiste orgasmi (viimiseks) saamiseks ja ka see seksi-lihas oli väga kõva. Tõesti seda tuleks juba varakult poistele rääkida, kuidas asjad on sellega.
3. Vaade naiste (mõtte)maailma. Kuidas nendega käituda ja olla õigel hetkel, et asi sujuks eesmärgini :)

PS. Ise olen Idast pärit ja tunnen ka venelasi. Seda raamatut sovitaks ka vene keelsele elanikkonnale, kes elavad Eestis. Tõlge sellest oleks väga kõva.

Parimat,

Ivo.

 
 

17.03.2024
HINNE: Alar

Kolme asja ei teagi kas oskan kohe välja tuua. Aga eks seesama meeldis, et raamat on lihtsas vormis ja stiilis. Mitte ulmeteooria, vaid ehe praktikum!

Parimat!
Alar

 
 

09.04.2024
HINNE: Reijo

Tere Mihkel!!

Kõigepealt suurimad kiidusõnad raamatu autorile ja kaasaaitajatele, kes koostasid sellise raamatu mõeldes meestele ja samas ka naitele.Kummardus teile ja aitümaki!!!

Minu jaoks 3 asja, mis meeldis: Kindlasti peab ära mainima selle, kuidas saada naistest aru, neid kuulata ja toetada. Ning romantikat peab ka ikka olema!!!
Teiseks, kuidas olla mitte 30-ne sekundi mees, nagu olen seda kuulnud naiste seas (meeste kohta üleüldiselt). Et kuidas teha harjutusi ja olla piisavalt aktiivne pool mõlema jaoks (eriti naisele).
Kolmandaks ei saa mainimata jätta kindlasti seda, et kuidas teha naisele väga head orgasmi. Eks seda peab muidugi veel harjutama ja praktiseerima, kuna olen ikkagi veel poissmees :)

 
 

04.04.2024
HINNE: Marju

1. Oli kirjutatud lihtsalt ja selgelt.
2. Asjalikud näpunäited meestele.
3. Naiste varjatud fantaasiaid oli ka üllatav lugeda.

Päikest,Marju

 
 

09.04.2024
HINNE: Jaanus

Tere Mihkel!

Raamatu juures meeldis mulle selle asjalik toon ja lähenemine teemale. Macho või "pool meetrit mehelikkust" suhtumine oleks raamatu (ja ilmselt ka autori) naeruväärseks muutnud.
Pealkiri on Sul pretensioonikas valitud, aga loodan, et see ka piisavat tähelepanu on teosele tõmmanud. Ja eks ta sisuga ju kooskõlas ka.

Kindlasti oli nii mulle kui teistele lugejatele abi sellest, et käsitlesid inimsugude füüsilisi omadusi ja toimimise eripärasid, mille vastu koolipõlves vaid anatoomia või inimeseõpetuse tundides kaasõpilaste naerukihina saatel pealiskaudselt huvi sai tuntud.
Täiskasvanuna saab selles valdkonnas teadmisi ja oskusi omandada ainult katse-eksituse meetodil, mis sageli küll soovitud tulemuseni - kahe erineva sugupoole harmoonilise kooseksisteerimiseni - ei vii.

Olen raamatu oma meessoost sõpradele välja laenanud ja saanud esialgu vaid positiivset vastukaja. Kindlasti annan raamatu lugeda ka mõnele õrnema soo esindajale, kellelt siis ka ise põnevusega loetu kohta arvamust ootan.

Tervitustega
Jaanus

 
 

13.05.2024
HINNE: Aare


Tere!
1. Probleemi otsekohesus!
2. Olen elanud 50 aastat teadmatuses, milline ja kui peenetundeline, keerukas, samas ka karm see naiselik mootor on!
3. See nim.raamat on küll targem meie piirkonna perearstist. (arstid on ravimitööstuse rahastajad.)

Suurimad tänud ja head kevadet!
Aare

 
 

15.03.2024
HINNE: Andreas

Tere Mihkel!
Ma ei oska välja tuua 3 asja aga ütlen, et mulle meeldib idee kui selline. Eks siin on vaja nüüd kõvasti harjutada ja siis saab selgeks kas see kõik ka minu kohta käib ;)


Päikest
Andreas

 
 

19.03.2024
HINNE: Kristiina


1. Kergesti loetav tekst (kerge tekst)
2. Lai teemakäsitlus
3. Konkreetsed/ehtsad näited elust

Tervitades,
Kristiina

 
 

29.04.2024
HINNE: Peep

Esimese hooga tuleb meelde viited spermasõdadele ja mis seal ikkagi toimub, kui Loodus valib välja neid sugurakke, mis ühinemisele "on määratud" , võimisiganes... mõtlen selle peale alati kui vaatan telekast kuidas loosirattast numbrid välja tulevad - on see Juhus või Jumal, on see pime või on selle taga mingi kõrgem teadvus, see on igavene küsimus...
Olen alati mõelnud, et milleks on vaja neid sadu miljoneid spermatosoide, naise poolt on ju ainult üks munarakk välja pandud, no nüüd sa seletasid selle ära! Ja see, et konkurents ei käi mitte sama mehe erinevate spermatosoidide vahel, need peaksid ju kandma kõik põhimõtteliselt sama geneetilist koodi, vaid erinevate meeste sperma vahel samaaegselt - et "Looduse poolt on see nii seatud", nagu öeldakse, see seletab minu jaoks väga palju naiste alateadliku või poolalateadliku käitumise põhjuste kohta ja selle kohta, et mitte ainult mehed ei ole loodud olema polügaamsed ja oma seemet võimalikult laialt levitama, vaid ka naised, ja veel eriti sügaval tasemel!
Ja siis viited neile närvilõpmetele tupes, mis raudselt toimivad, kui need üles leida ja õieti stimuleerida... see oli ka väga konkreetne teave. Ja kolmas asi... sellest kirjutan, kui meelde tuleb...

Peep

 
 

25.03.2024
HINNE: Sirli

kolm asja mis mulle selle raamatu juures meeldisid

* ma mõistan oma meest paremini
* sain nipi, kuidas mehele paremat oraalsexi teha
* ja jõudsin järeldusele, et ma pole ainuke naine, kelle mees ei julge oma tundeid naisele väljendada:(

parimatega,
Sirli

 
 

26.03.2024
HINNE: Nadja

Tere!

1. Hästi kirjutatud- ladus, huumorimeelne
2. Hea info- üht-teist sai teada, mida enne ei teadnud
3. Hea õppematerjal abivajajatele

Edu! Nadja

 
 

20.05.2024
HINNE: Ludmilla

Tere, Mihkel! Kuna minu emakeel ei ole eesti keel, siis raamat oli selles suhtes väga lihtsalt ja hea huumoriga kirjutatud. Väga lihtne oli lugeda. Meeldis otsekohesus, ei mingit keerutamist. Oli avastamist asjadest, millest ei teadnudki kuigi pool sajandit juba ilmas elatud.

Tänan väga, see raamat andis abi nii mulle kui ka minu lastele (kes on juba täiskasvanud).

Tervitades
Ludmilla

 
 

19.02.2024
HINNE: Riho

Tere Mihkel!
See raamat seletab anatoomilisi termineid ära kasutades, et lihtsurelik isane inimene ei oska sugugi arukat (sugu)elu elada.
Mulle meeldivad mõlemad- nii Sina Mihkel literaadina kui Freud filosoofina. Tavalise inimesena usun, et seemnepurse on reflektoorne akt. Kõik sellest tulenev allub füsioloogiale.
Tervitusi Rix

 
 

15.02.2024
HINNE: Ege

Ei oskagi kolme asja välja tuua.. Igatahes kui mehele lähen, annan selle raamatu pihku ja õppigu sealt! Õpetlik ja kasulik raamat eriti meestele kui ka naistele. Väga hea raamat! Soovitan kõigile!

 
 

19.04.2024
HINNE: Eve

Mina pistsin raamatu oma mehele pihku ja ütlesin, et loe ja õpi! Ju ta selle siis ikka läbi luges, sest peale seda on meie voodielu palju paremaks läinud ja ma ei saa päevagi enam ilma seksita või selle peale mõtlemta olla:D

 
 

30.04.2024
HINNE: Stella

Tänan esmalt väga hea raamatu eest!
Raamat on kirjutatud suure missioonitunde ja austusega naiste vastu. Ma arvan, et sellest raamatust on paljudele abi. Raamatu juures meeldiski kõige enam, et on käsitletud sellist teemat, mis puudutab naise orgasme. See on ilmselt paljude naiste varjatud mure, ka minul. Ehkki ma julgen seda mehele tunnistada. Aga olen tundnud end seetõttu alaväärsena ja justkui ise süüdi, et ma orgasmi ei saa. Sellest raamatust oli palju kasu, et oma hinnanguid ümber seada ning abikaasat sel teemal rohkem mõtlema panna.
Teiseks on see raamat kirjutatud lihtsalt, meeldivalt ning veenvalt. Vähemalt oli abikaasa nõus kohe PC-lihast treenima hakkama! Ei jätnudki umbuskseks ja külmaks. PC-lihase kohta kirjutatu oli ka tema jaoks täesti uudne info.
Kolmandaks meeldis mulle veel naiste seksuaalfantaasiate kohta kirjutatu, mis pani mind endki peas oma fantaasiate üle mõtlema. Tundsin sellest palju kergendust, et ma polegi ehk ebanormaalne nende kummaliste mõtterändude ja -piltide juures. Abikaasale oma fantaasiatest arglikult rääkides oli ta sügavalt üllatunud (heas mõttes), mis mus peidus on.
Hetkel pole me veel tulemusteni jõudnud (möödas juba üle kuu!), sest abikaasa räägib endiselt teemasse sisseelamisest, kuid mina salamisi ootan, millal ta julgust kogub ja midagi huvitavat toimuma hakkab.
Tervitades
Stella

 
 

24.05.2024
HINNE: Lehti

Hei, Mihkel!
Tahtsingi vabandada, et pole raamatu eest tänanud. Aitäh!
Mulle meeldis raamatu vestluse vorm ja meeldis, et meestele tutvustati naise emotsionaalseid vajadusi-minu meelest on see väga-väga oluline. Muidugi ka see, et pole lihtsalt üleüldine jutt, vaid konkreetsed õpetused ja harjutused ka!

 
 

07.04.2024
HINNE: Maarja

Lugedes tundus uskumatu, kuidas sa kõike seda tead.... hämming.... täiesti võimatu ju.... liiga tõsi, et tõsi olla:)
Meeldis, et kirjutasid reaalselt juhtunud ja praktikas ka toimivatest asjadest, mitte utoopilisi näiteid, kuidas asjad teoreetiliselt peaksid olema.
Mu poiss-sõber teab ja tunneb mind nüüd hulga paremini :) olen ülimalt tänulik selle eest.

 
 

03.05.2024
HINNE: Urmas (50ndates)

Mõned muljed raamatust. Kõigepealt on see väga tänuväärne üllitis meestele. Leidsin kinnitust, et oma peeniselihast on vaja jätkuvalt treenida, et saavutada pikamat vahekorda. Teen nüüd neid harjutusi mitu korda päevas.

 
 

29.02.2024
HINNE: Tõnis

Lõpetasin eile õhtul sinu raamatu ja pean tõdema, et mis puutub naistesse, nendega käitumisse, nendesse suhtumisse jne. siis see avas paljuski minu silmad ning paljud asjad muutusid minu jaoks palju paremini mõistetavaks.

 
 

10.04.2024
HINNE: Andres (70-aastane)

Raamat on kümnesse! Ma ei tea, kuidas tänapäeva noortega on, kuid minu noorusajal ei teadnud mehed neist asjadest midagi.

 
 

05.04.2024
HINNE: Mai

Veelkord suured tänud raamatu eest! See tarkus ei jookse kellelgi mööda külgi maha! Sel teemal küll eriti vestlust ei arenda, kuid raamatust on kõige kohasem end veidi harida ka sel alal. Parimad soovid Sulle edaspidiseks!

 
 

14.02.2024
HINNE: Argo

Raamat käes ja juba tegelen ka lugemisega, siiamaani on väga mõnus ja meelelahutuslik raamat olnud!

 
 

24.02.2024
HINNE: Merle

Tahan Sind tänada kõigepealt raamatu eest.Uskumatu, et ka 52a mees leiab sealt teadmisi, millest tal siiamaani aimugi polnud.Või täpsemalt, oli ehk kusagilt kunagi midagi kuulnud. See puudutab voodielu.

 
 

29.04.2024
HINNE: Grete

Õhtust:)
Nii, 3 asja, mis mulle selle raamatu puhul enim meeldis... Kui päris aus olla, siis ma ei oskagi eraldi välja tuua, mis kõige rohkem meeldis. Minu arust oli kogu raaamt üldse väga hea:) Hästi mõnus oli seda lugeda. Raamat sai väga kiiresti läbi loetud. :)

 
 

30.04.2024
HINNE: Karin

Aitäh veel kord raamatu eest. Uudishimu oli suur ja asusin kohe uurima, et mida sa siis meestele ka õpetad. Sirvisin ja lugesin ning siis nutsin ühe korraliku peatäie. Ega ma ise kah ei oska seda reaktsiooni kohe seletada aga meenub, et korra olen juba samas situatsioonis olnud. Siis lugesin läbi David Deida "Tõelise mehe tee" . Enne ei suutnud lõpetada, kui viimase leheni oli kõik loetud ja siis nad tulid. Aitäh sulle, Mihkel!!

 
 

 
 
 
 
OSTA SEE RAAMAT ENDALE SIIT!